2013. 11. 22.

Éves jelentések

Értesüljön legfrissebb híreinkről a facebookon és a twitteren!



Felügyelő Bizottság

Dr. Siska Miklós, A felügyelő bizottság elnöke és az audit bizottság tagja Dr. Siska Miklós

A felügyelő bizottság elnöke és az audit bizottság tagja

Megbízás időtartama: 2013.08.05 - 2014.12.31. Bővebben itt


Csaba Balázs, Az audit bizottság elnöke és a felügyelő bizottság tagja Csaba Balázs

Az audit bizottság elnöke és a felügyelő bizottság tagja

Megbízás időtartama: 2012.11.02. - Bővebben itt


Dr. Bakacsi Gyula, A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja Dr. Bakacsi Gyula

A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja

Megbízás időtartama: 2010.04.30 - Bővebben itt


Fekete Attila, A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja Fekete Attila

A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja

Megbízás időtartama: 2013.08.05 - 2014.12.31. Bővebben itt


Poják Zoltán, A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja Poják Zoltán

A felügyelő bizottság és az audit bizottság tagja

Megbízás időtartama: 2013.08.05 - 2014.12.31. Bővebben itt


IGAZGATÓSÁG

Soós Csaba, Az Igazgatóság elnöke Soós Csaba

Az Igazgatóság elnöke

Megbízás időtartama: 2013.08.05 - Bővebben itt


Vágány Tamás, Az Igazgatóság tagja Vágány Tamás

Az Igazgatóság tagja

Megbízás időtartama: 2013.08.05 - 2014.12.31. Bővebben itt